Šedík, Bubi - a koho sežral vlk?
Šedík, Bubi - a koho sežral vlk?
V pátek 29. března proběhl devatenáctý ročník celostátní knihovnické akce Noc s Andersenem, naše knihovna se tradičně připojila Pohádkovým odpolednem s Andersenem a podvečerním pořadem pro třídu paní učitelky Tůmové.
Více informací si můžete přečíst a fotografie prohlédnout ZDE.
31.03.2019

