Prima Kino a Knihovna v Českém Brodě

Projekt Můj kraj umožňuje občanům, obcím, příspěvkovým a neziskovým organizacím podílet se na smysluplném určení části rozpočtu Středočeského kraje.

O projektu:

Smyslem tohoto projektu je umožnit 22.000 obyvatelům města a okolního spádového regionu chodit 4x týdně do kina na premiérové filmy a vracet knihy, když potřebují.

Knihy jsou podkladem pro filmové scénáře a naopak.
Kino Český Brod má letitou tradici, přesto je mezi 2 kiny v obcích nad 4.000 obyvatel, které není digitalizované a tak nemůže promítat filmy v době jejich premiéry, ale až 4 měsíce po premiéře. Chceme jej digitalizovat a obnovit pravidelné promítání 3x-4x týdně pro obyvatele Českého Brodu a jeho spádového regionu.

Knihovna Český Brod spadající pod stejnou příspěvkovou organizaci má více než 1.800 čtenářů z Českého Brodu a okolního regionu, rádi bychom těmto čtenářům nabídli možnost vrátit knihy i mimo otvírací dobu knihovny a zakoupili tzv. bibliobox.

Hlasovat je možné do 15.6.2020 ZDE.

DĚKUJEME ZA KAŽDÝ VÁŠ HLAS!

Pondělí ZAVŘENO ZAVŘENO
Úterý ZAVŘENO ZAVŘENO