Pasování prvňáčků na čtenáře

Pasování prvňáčků na čtenáře

Pasování prvňáčků na čtenáře

Stejně jako každý školní rok, i letos se budeme postupně setkávat se třídami prvňáčků, případně čerstvých druháčků, při slavnostním programu Pasování na čtenáře, kdy oslavíme jejich nově nabyté dovednosti v oblasti čtení.

Setkají se s Písmenkovou královnou, plní drobné čtenářské úkoly a za odměnu získají záložku do knihy s vlastním jménem a knížku z projektu Už jsem čtenář.

První setkání proběhlo v pondělí 21.6. na zahradě ZŠ Tyršova, s ostatními třídami ze ZŠ Žitomířská a ZŠ Přistoupim se setkáme v září.

Více fotek a informací ZDE.


22.06.2021

Zpět

Čtenářské konto