Pasování prvňáčků na čtenáře
Pasování prvňáčků na čtenáře
Stejně jako každý školní rok, i letos se budeme postupně setkávat se třídami prvňáčků, případně čerstvých druháčků, při slavnostním programu Pasování na čtenáře, kdy oslavíme jejich nově nabyté dovednosti v oblasti čtení.
Setkají se s Písmenkovou královnou, plní drobné čtenářské úkoly a za odměnu získají záložku do knihy s vlastním jménem a knížku z projektu Už jsem čtenář.
První setkání proběhlo v pondělí 21.6. na zahradě ZŠ Tyršova, s ostatními třídami ze ZŠ Žitomířská a ZŠ Přistoupim se setkáme v září.
Více fotek a informací ZDE.
22.06.2021



