Hlavní strana
  Provozní doba
  ON-LINE katalog
  Knihovní řád
  Ceník
  Osobní údaje
  Internet
  Historie
  Řekli o knihách
  Odkazy
  Archiv
  Kontakt
  Přihlášky
  Výroční zprávy


TOPlist
Kalendář kulturních akcí


 

Na okně seděla kočka a venku štěkal pes

Podle známé písničky jsme pojmenovali první letošní živé čtení pro děti, ve kterém jsme se společně začetli do pohádek, příběhů a básniček o kočičkách a pejscích, na úvod jsme si ji samozřejmě také poslechli.

Pobavili jsme se veselou básničkou z knihy Kočkování Jiřího Žáčka a mnohdy nesnadné vzájemné soužití psů a koček jsme si přiblížili v ukázkách z knih Já, zlatý retrívr a Psí škola kocoura Rudochlupa. Pomáhali jsme malému koťátku, které zapomnělo mňoukat, a s líným kocourem Josefem si děti dokonce zacvičily. Nezapomněli jsme ani na pana Čapka, a proto jsme v oddechových přestávkách s jeho Pejskem a Kočičkou „pekli“ dort a věšeli prádlo. Kromě toho jsme se potěšili recitací a zpěvem dvou našich malých návštěvníků, nechybělo ani něco dobrého na zub. Závěr patřil tradičně obrázkovému čtení z knížek Hanky Jelínkové.

Díky novému, velkorysému prostoru dětského oddělení jsme si naše společné setkání všichni užili, od dospělých návštěvníků zazněla jen slova ocenění a chvály, příště se těšíme i na Vás!

 

 

 

>>> ZPĚT <<<

 

 

Čtenářské konto:Odkaz na stránky www.celeceskoctedetem.cz

Odkaz na stránky www.kamaradkaknihovna.cz

Odkaz na stránky www.rostemesknihou.cz