Hlavní strana
  Provozní doba
  ON-LINE katalog
  Knihovní řád
  Ceník
  Osobní údaje
  Internet
  Historie
  Řekli o knihách
  Odkazy
  Archiv
  Kontakt
  Přihlášky
  Výroční zprávy


TOPlist
Kalendář kulturních akcí


 

Andersen se Čtyřlístkem

Patrony tradiční celorepublikové knihovnické akce Noc s Andrsenem byli letos Bobík, Fifinka, Myšpulín a Pinďa, čtyři kamarádi ze Čtyřlístku. V naší knihovně proběhlo už popáté Pohádkové odpoledne s panem Andersenem a samozřejmě také se Čtyřlístkem, letos poprvé v nových, rozšířených prostorách dětského oddělení.

Na všechny dětské návštěvníky čekal nejprve záludný kvíz, jehož tajenku tvořilo slovo ČTYŘLÍSTEK, potom mohli v kuchyni u psí slečny Fifinky ochutnat sladké i slané dobroty nebo si sami „uvařit“ zdravou chuťovku ze sýra a zeleniny. V dílničce u kocoura Myšpulína děti vyráběly různé velikonoční zápichy, ti nejšikovnější vytvořili spojením tradičních vajíček a jarních věnečků nádherné velikonoční zajíčky. Se zajíčkem Pinďou a prasátkem Bobíkem si děti celé odpoledne četly a poslouchaly básničky, příběhy i pohádky nejen o jejich kamarádech ze Čtyřlístku, nechybělo ani oblíbené obrázkové čtení.

Každé dítě si domů odneslo - kromě několika svých výrobků a plného bříška - upomínkovou pohlednici letošní Noci s Andersenem a jako dárek jedno číslo časopisu Čtyřlístek.

 

 

 

>>> ZPĚT <<<

 

 

Čtenářské konto:Odkaz na stránky www.celeceskoctedetem.cz

Odkaz na stránky www.kamaradkaknihovna.cz

Odkaz na stránky www.rostemesknihou.cz